URODZINKI URODZINKI DLA CHŁOPCZYKA I DZIEWCZYNKI

STO LAT!!!

W dniu Waszego święta życzę Wam:
subtelnej niecierpliwości wiosny,
łagodnego wzrastania lata,
cichej dojrzałości jesieni,
i mądrości dostojnej zimy.
Wielu chwil radości,
aby każdy dzień był dla Was  niezapomnianą przygodą i powodem do zadowolenia.
Chcielibyśmy , aby nigdy nie zabrakło Wam CIEPŁA i MIŁOŚCI
najważniejszych osób w Waszym życiu.

Dzień urodzin dla każdego dziecka jest dniem szczególnie ważnym. Jest to „Jego dzień”. To właśnie w tym dniu znajduje się w centrum uwagi. Jest najważniejszy, a inni zastanawiają się w jaki sposób mogą mu sprawić radość i przyjemność. Dzień ten stanowi symbol jego narodzin i przyjścia na świat. Urodziny w naszej klasie to jedyna w swoim rodzaju wyprawa w świat przygody, która na długo pozostaje w pamięci dzieci, a w szczególności jubilata. To bardzo ważne wydarzenie pełne niespodzianek i niezapomnianych przeżyć. Dzisiaj świętowaliśmy 12-te urodziny Emilii  i 16-te urodziny Tadeusza. Całą społeczność szkolna życzy solenizantom 100 lat!!!!.

Zientkiewicz Joanna


Opcje Dostępności