Jestem sobie wnuczka mała,
moja babcia jest wspaniała.
Zna tuziny pięknych bajek,
których słucha się wspaniale.

Gry, zabawy, wyliczanki
różne wiersze, zgadywanki.
Umie z klocków stawiać wieże,
dobrze gra na komputerze.

Babcie i Dziadkowie 21 i 22 stycznia mogli się spodziewać prezentów, kwiatów, laurek od swoich wnucząt. Zwykle z tej okazji w szkole dzieci urządzały przedstawienia dla Dziadków. W tym roku, ze względu na epidemię ,bezpośrednie składanie życzeń było niemożliwe. Ale dla naszych uczniów nie okazało się to przeszkodą. Pod okiem swoich nauczycieli przygotowali wspaniały występ artystyczny. Całości dopełniły piękne, kolorowe stroje. Całość przedstawienia została nagrana i zaprezentowana publiczności za pośrednictwem strony Facebook. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku będziemy mogli spotkać się z Dziadkami i wspólnie przeżyć ten wspaniały dzień. Pamiętajmy: świat się zmienia, ale nie zmienia się jedno, miłość Babci i Dziadka.

B.Lipińska, J.Zientkiewicz, P.Mularska, Cz.Szałas

Opcje Dostępności