Jestem sobie wnuczka mała,
moja babcia jest wspaniała.
Zna tuziny pięknych bajek,
których słucha się wspaniale.

Gry, zabawy, wyliczanki
różne wiersze, zgadywanki.
Umie z klocków stawiać wieże,
dobrze gra na komputerze.

                  Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, to 21 i 22 każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto wszystkich Babć i Dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń i radości. Dzień Babci i Dziadka to ważne święto dla każdego dziecka. W związku z tym, że w tym roku święto przypadało w ferie zimowe, dzieci specjalnie na tę okazję przygotowały artystyczny występ przekazany za pomocą strony Facebook . Dzieci poprzez piosenkę, mogły wyrazić kochanym Babciom i Dziadkom swoje uczucia oraz podziękować za trud włożony w ich wychowanie. Wszyscy w szkole włączyli się do akcji przygotowywania laurek. Efekty naszej pracy oceńcie sami ♥♥♥

Opcje Dostępności