Nasze kolejne spotkanie ze sztuką.

Mieliśmy ogromną przyjemność uczestniczyć w przedstawieniu teatralnym pt: Piękna i bestia. Bella jest mieszkanką francuskiej wioski. Kiedy dowiaduje się, że jej ojciec Maurycy został uwięziony w pałacu okrutnej bestii, postanawia odnaleźć jego siedzibę. Dziewczyna oferuje mu swe życie, w zamian za życie ojca. Potwór przystaje na propozycję. Ku zdziwieniu Belli, bestia nie więzi jej w lochu. Zamiast tego dziewczyna zamieszkuje w pięknej komnacie pełnej zaczarowanych przedmiotów, takich jak: zegar Trybik, świecznik Płomyk, czy miotełka Puf Puf. Tymczasem Maurycy chcąc uratować swą córkę, zwraca się o pomoc do pewnego myśliwego – Gastona, który jest zakochany w Belli. Aktorzy przenoszą nas do wspaniałego świata baśni i fantazji w którym dobro zawsze zwycięża. Przedstawienie zdecydowanie jest godne polecenia.

Opcje Dostępności