Każda sytuacja ma w sobie coś pozytywnego. Tegoroczny XV Mazowiecki Mityng Wrotkarski Olimpiad Specjalnych, w którym brało udział pięciu zawodników sekcji Sokół (działającej przy naszej Szkole) miał tych pozytywów co najmniej kilka.

            Zawody odbyły się 24.10.2023 r. i zważywszy, że był to pierwszy od kilku dzień bez opadów, to trudno nie widzieć w tym pozytywu. Pisząc tę relację dwa dni później wiemy, że one też obfitowały w deszcz. Zdecydowanie na plus był też posiłek po zawodach – jedliśmy, aż nam się uszy trzęsły. Największym plusem jest to, że każdy z naszych zawodników wrócił z medalem. Niestety tym razem zabrakło złota.

Medale przywieźli:

  • Jakub Przybylski – srebro i 2x brąz,
  • Dominika Dąbrowska – srebro,
  • Mikołaj Sobczak – srebro,
  • Ewa Wylezińska – brąz,
  • Dominik Binkiewicz – brąz.

Pozytywne jest jeszcze to, że Kuba jest najmłodszym z naszych zawodników i to, że zdobył najwięcej medali dobrze rokuje na przyszłość.

Nie obędzie się jednak bez treningów, na które (i tu kolejny pozytyw) nikogo nie trzeba namawiać.

Opcje Dostępności