Praca, którą wykonuje się za darmo, z potrzeby serca, jest istotnie bezcenna. W celu wyrażenia uznania dla trudu wolontariuszy na całym świecie z inicjatywy ONZ obchodzony jest od 1986 roku Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. To doskonała okazja, by uświadomić społeczeństwu jaki wysiłek wkładają rozmaite organizacje pożytku publicznego w niesienie pomocy innym, zarówno na poziomie lokalnym, krajowym, jak i globalnym. Dziś miliony ludzi dobrej woli czynnie uczestniczą w działaniach humanitarnych, pokojowych i charytatywnych.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza, wszystkim
naszym Wolontariuszom składamy najserdeczniejsze życzenia,
oraz podziękowania za bezinteresowną działalność.
Życzymy Wam dużo zdrowia, szczęścia i radości w życiu, którą
tak chętnie dzielicie się z innymi. Niech wolontariat nadal
będzie źródłem Waszej wewnętrznej satysfakcji, a wdzięczność
i uśmiech tych, którym poświęcacie swój czas, niech motywuje
Was do dalszego działania na polu wolontarystycznym.
Za dobre serce, gotowość, oddanie, chęć i wolę służenia innym
w każdej sytuacji, bez względu na okoliczności wszystkim Wolontariuszom
związanym z Zespołem Szkół Specjalnych w Grójcu
najlepsze życzenia pomyślności i wytrwałości składają:
Dyrekcja szkoły, nauczyciele, uczniowie.

Zientkiewicz J, Mularska P.

Opcje Dostępności