Akcja corocznie organizowana jest w Zespole Szkół Specjalnych im. ks. Jana Twardowskiego. Inicjatorem i organizatorem akcji jest nauczycielka Anna Kosela. W tym roku również, po raz kolejny uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Grójcu i Szkoły Filialnej w Nowej Wsi udowodnili, że los bezpańskich zwierząt nie jest im obojętny. Uczniowie, a nawet ich całe rodziny, ochoczo wzięli udział w akcji „Kosteczka dla pieseczka”, która w naszej szkole jest organizowana już od 8 lat.

Z roku na rok udaje się nam uzbierać coraz większą ilość suchej karmy, konserw mięsnych, czy koców, które tak bardzo potrzebne są w okresie zimy bezpańskim zwierzętom. Podopieczni przebywający w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Radomiu i tym razem będą mogli wesoło zamerdać ogonem na widok miski pełnej jedzenia.

A.Kosela

 

Opcje Dostępności