Dnia 03.10. 2023 roku w Szkole Filialnej w Nowej Wsi, już po raz kolejny odbył się festyn rodzinny z okazji Święta Pieczonego Ziemniaka. Na uczestników imprezy czekało wiele atrakcji : stoisko z malowaniem buziek, malowaniem paznokci, loteria fantowa, skręcanie zwierzątek z balonów. Wszyscy, którzy chcieli ujawnić swój talent plastyczny mogli skorzystać ze stoiska z malowaniem na folii, tworzeniem ziemniaczanych cudaków oraz stempli ziemniaczanych. Nie zabrakło również zabaw sportowych oraz pląsów przy muzyce, a także quizu tematycznego. Biesiadnicy degustowali pyszne potrawy, posilali się aromatycznymi kiełbaskami z grilla, a najmłodsi ustawiali się w kolejce do stoiska z popkornem, watą cukrową oraz z frytkami. Wyczekiwanym punktem imprezy był przyjazd strażaków z OSP w Warce oraz motocyklowej grupy WGM „Baszta”, która ochoczo przewoziła na motocyklach uczestników imprezy. Rozstrzygnięto również konkurs na największego ziemniaka oraz na najpyszniejszą potrawę ziemniaczaną. Uczestnicy festynu z uśmiechami na twarzy pozowali do zdjęć robionych podczas imprezy oraz w okienku fotobudki. Dodatkowym atutem festynu była piękna, słoneczna pogoda, która utrzymywała się przez cały czas jego trwania i sprzyjała aktywnemu wypoczynkowi na świeżym powietrzu.

 

Opcje Dostępności