Czas Świąt Bożego Narodzenia to moment w roku, na który szczególnie czekamy, to czas zadumy, refleksji i przebaczania. Narodziny Jezusa Chrystusa bardzo nas radują i dają nam nadzieję na lepsze jutro. W świetle lampek, bombek i przysmaków świątecznych śpiewając kolędy, witamy Zbawiciela Świata.

W naszej szkole tak jak każdego roku zadbaliśmy, aby nasi drodzy uczniowie poczuli tę szczególną atmosferę towarzyszącą   nam w Boże Narodzenie. Ogromną radość całej społeczności szkolnej sprawiło szkolne przedstawienie bożonarodzeniowe.

W dniu 17.12.2021r. na naszej sali gimnastycznej uczniowie zaprezentowali tradycyjne jasełka. Zaśpiewali popularne polskie kolędy i pastorałki. W przepięknych kostiumach opowiedzieli o narodzinach Jezusa. Występujący uczniowie : narrator, Maryja, św. Józef, aniołowie, pasterze, trzej królowie za swój występ zostali nagrodzeni przez publiczność gromkimi brawami. Dopełnieniem występu była niewątpliwie przepiękna i klimatyczna dekoracja, którą przygotowały p. Aneta Standowicz i Kinga Syta. Przedstawienie zostało przygotowane przez p. Beatę Bidzińska, p. Ewę Szewczyk, p. Czesława Szałasa.

E.Szewczyk


Opcje Dostępności