FESTYN Z OKAZJI ŚWIĘTA PIECZONEGO ZIEMNIAKA W ZSS SZKOŁA FILIALNA W NOWEJ WSI

Dnia 07.10. 2022 roku w Szkole Filialnej w Nowej Wsi, już po raz kolejny odbył się festyn rodzinny z okazji Święta Pieczonego Ziemniaka. Na uczestników imprezy czekało wiele atrakcji : stoisko z malowaniem buziek, zaplataniem warkoczy oraz z malowaniem paznokci. Wszyscy, którzy chcieli ujawnić swój talent plastyczny mogli skorzystać ze stoiska z malowaniem na folii, tworzeniem ziemniaczanych cudaków oraz stempli ziemniaczanych. Nie zabrakło również zabaw sportowych oraz pląsów przy muzyce. Biesiadnicy degustowali pyszne potrawy, posilali się aromatycznymi kiełbaskami z grilla, a najmłodsi ustawiali się w kolejce do stoiska z popkornem i watą cukrową. Wyczekiwanym punktem imprezy był przyjazd strażaków z OSP w Warce oraz pani policjantki, którzy zaprezentowali pojazdy uprzywilejowane , ich sygnały dźwiękowe oraz różne rodzaje strumienia wody wypuszczanej z węża strażackiego. Rozstrzygnięto również konkurs na największego ziemniaka oraz na najpyszniejszą potrawę ziemniaczaną. Uczestnicy festynu z uśmiechami na twarzy pozowali do zdjęć robionych podczas imprezy oraz w okienku fotobudki. Dodatkowym atutem festynu była piękna, słoneczna pogoda, która utrzymywała się przez cały czas jego trwania i sprzyjała aktywnemu wypoczynkowi na świeżym powietrzu.

Opcje Dostępności