Szkolenia

OFERTA SZKOLEŃ I WARSZTATÓW

Stowarzyszenie „Biedronki" w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie środowiska nauczycieli i rodziców bardzo liczne, zarówno informacyjne jak i specjalistyczne odpłatne szkolenia i warsztaty doskonalące z zakresu szeroko rozumianej pracy z dzieckiem niepełnosprawnym. Warsztaty prowadzone są przez doświadczonych specjalistów, pracujących na co dzień w Zespole Szkół Specjalnych w Grójcu. Szkolenia odbywają się w siedzibie szkoły. Istnieje również możliwość przeprowadzenia warsztatów Rad Pedagogicznych w zainteresowanych placówkach, po wcześniejszym ustaleniu warunków.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i do uczestnictwa

• Diagnoza funkcjonalna dziecka z zaburzonym rozwojem
  • Techniki i narzędzia do diagnozowania dziecka młodszego
  • Jak pracować z dzieckiem z dysfunkcjami rozwojowymi