^Do góry

Aktualności

„BIEDRONKI" NA DOŻYNKACH W LEWICZYNIE

Biedronki na dożynkach w Lewiczynie

Biedronki na dożynkach w Lewiczynie

W niedzielę, szóstego września, w Lewiczynie, po raz kolejny odbyły się Dożynki Powiatu Grójeckiego. Podczas święta swoje stoiska wystawiły stowarzyszenia, szkoły oraz instytucje działające na terenie naszego powiatu. Wśród wystawców nie mogło zabraknąć również Stowarzyszenia "BIEDRONKI", działającego przy Zespole Szkół Specjalnych, które jak co roku pokazało prace podopiecznych, nauczycieli i rodzców należących do Stowarzyszenia. Stoisko przyciągało uwagę przechodniów nie tylko obrazkami, drewnianymi zabawkami i ozdabianymi metodą decoupage skrzyneczkami, ale również przepysznym ciastem, które robiło furorę wśród przechodniów. Mimo, że nie zdobyliśmy głównej nagrody a chłodny wiatr smagał podmuchami nasz wystawienniczy namiot, nie traciliśmy dobrych humorów. Mamy nadzieję, że równie dobre humory mieli odwiedzający nasze stoisko oraz nabywcy prac, których kilkanaście znalazło swoich nowych właścicieli.

Marcin Gała