KONFERENCJA NAUKOWA "ROZMAWIAJĄC O AUTYZMIE"

im. ks. J. Twardowskiego
w Grójcu ul. Polna 17
oraz działające przy szkole Stowarzyszenie Pomocy Niepełnosprawnym „Biedronki"
w dniu 28 kwietnia 2015 r.organizuje konferencję naukową
pod patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty
i Starosty Grójeckiego

ROZMAWIAJĄC O AUTYZMIE

Konferencja skierowana jest do psychologów, pedagogów, logopedów, nauczycieli przedszkoli i nauczania zintegrowanego, nauczycieli szkolnictwa specjalnego, pracowników PPP oraz rodziców.

P R O G R A M   K O N F E R E N C J I

8.00 – 9.00  rejestracja uczestników
oferta wydawnictwa Harmonia
9.00 – 9.20 otwarcie konferencji dyr. ZSS Ewa Mąkosa