Na całym świecie, kwiecień, to miesiąc poświęcony osobom dotkniętym autyzmem.
Jest już tradycją, że Zespół Szkół Specjalnych im. ks. Jana Twardowskiego w Grójcu organizuje NIEBIESKI MARSZ ulicami miasta.

Zachęcamy Wszystkich, którzy chcieliby wesprzeć naszą inicjatywę, aby w poniedziałek, 3 kwietnia ubrali się na niebiesko, to kolor symbolizujący autyzm i przeszli z nami ulicami Grójca. Zbiórka uczestników marszu o godz. 9.45 przed budynkiem ZSS im. ks. Jana Twardowskiego w Grójcu, ul. Polna 17.

O godz. 10.00 wyruszymy i przejdziemy ulicami: przed GOK, Urząd Miasta i Gminy oraz Starostwo Powiatowe. Na każdym przystanku odczytamy fragmenty z pamiętników osób autystycznych i wypuścimy w przestworza ”dobre myśli” zawarte w niebieskich balonach wypełnionych helem. W ten sposób chcemy zwrócić uwagę na problemy osób dotkniętych autyzmem i wyrazić naszą solidarność z nimi. Zakończenie marszu ok. godz.11:00.

Po marszu zapraszamy na bezpłatny seans filmowy w GOK-u „Życie animowane”.

Serdecznie zapraszamy!

Liczymy, że w tym roku będzie nas jeszcze więcej niż w poprzednich latach.

Opcje Dostępności