Zespół Szkół Specjalnych

Wybierz kategorię :

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

Wszystko się kończy.

Wszystko przeminie.

I sen się przerwie

- słodkie marzenie,

Lecz coś jest w duszy,

co nigdy nie minie

i wciąż trwać będzie,

a tym jest wspomnienie.

                 Dotarliśmy do końca roku szkolnego. Panująca na świecie pandemia COVID-19, z dnia na dzień, zmieniła całą naszą edukację. Nic nie było „normalne”, wszyscy uczyliśmy się nowych form i zasad pracy oraz współdziałania. Napotykaliśmy trudności, ale udało nam się je pokonywać. Z zaangażowaniem i konsekwencją realizowaliśmy kształcenie na odległość, i możemy powiedzieć, że ten rok szkolny kończy się dla uczniów naszej szkoły satysfakcją z osiągniętych wyników.

Ostatni dzień roku szkolnego 2019/2020 był również zupełnie inny niż w poprzednich latach. Odbył się na placu szkolnym, pod namiotem, wszyscy w maseczkach. Nasi uczniowie wg ustalonego wcześniej harmonogramu o określonej godzinie odbierali świadectwa od wychowawców. Nie było uroczystej akademii, uroczystego pożegnania absolwentów… A w tym roku szkołę branżową ukończyli wspaniali uczniowie: Michał Cz. , Dominik D., Natalia K., Sebastian S., Mateusz R., Sebastian S. Będzie nam Ich brakować, ale mamy wszyscy nadzieję, że świetnie poradzą sobie w dorosłym życiu, tego Im życzymy.

Absolwentów szkoły podstawowej, klas ósmych również czekają zmiany. Przed Nimi, we wrześniu, kolejny etap edukacyjny…. Za nich trzymamy kciuki, aby w szkole ponadpodstawowej odnosili same sukcesy.

         Piątek, 26 czerwca 2020 r. - jako data nietypowego zakończenia roku szkolnego- pozostanie na długo w pamięci uczniów, rodziców i nauczycieli.

Oby wakacje były piękne, słoneczne i bezpieczne, i oby wszyscy spotkali się ponownie

1 września zdrowi, wypoczęci, pełni zapału do nauki.

T. Wilk , B. Lipińska

thumb DSC08088 thumb DSC08120
thumb DSC08113 thumb DSC08118
thumb DSC08111 thumb DSC08128
thumb zdj13 thumb zdj28
thumb zdj29 thumb zdj31
thumb zdj43 thumb zdj46