Podsumowanie pierwszego semestru w klasie 5

Koniec I semestru to czas podsumowania i refleksji. Podobnie jak i w latach ubiegłych w naszej szkole działo się dużo i ciekawie. Klasa 5 pracowała bardzo wytrwale podczas całego półrocza. Uczniowie brali chętnie udział w organizowanym w klasie treningu higienicznym. Systematycznie pod okiem pielęgniarki szkolnej prowadzili akcję fluoryzacji zębów. Uczestniczyli w treningu umiejętności społecznych, wychodzili do pobliskich sklepów, restauracji, miejsc użyteczności społecznej ucząc się samodzielnego funkcjonowania na miarę swoich możliwości społecznych. Bardzo chętnie pracowali na zajęciach lekcyjnych. Byli aktywni i kreatywni. W nagrodę za cały trud włożony w naukę cała klasa udała się do restauracji na pyszne jedzonko. Wszystkim uczniom życzymy wiele wytrwałości w pracy w nadchodzącym drugim półroczu !