Zespół Szkół Specjalnych

Wybierz kategorię :

Dla Babci i Dziadka

"Pędzą wnuki ulicami

z ogromnymi laurkami.

Te laurki pełne kwiatów

są dla wszystkich Babć i Dziadków"

         W styczniu są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu - to Święto Babci i Dziadka. W naszej szkole obchody tych świąt są tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez szkolnych.

         W środę 22 stycznia odbyła się ta wspaniała impreza. Honorowi goście to Babcie i Dziadkowie naszych uczniów. W pięknie udekorowanej sali gimnastycznej odbyło się wspaniałe, pełne humoru przedstawienie. Dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy, a nasi uczniowie byli dumni, że przedstawienie się podobało. Każdy artysta odtwarzał swoją rolę jak mógł najlepiej. Wiele radości sprawił wszystkim konkurs, w którym Dziadkowie pozowali swoim wnuczkom do portretów, a później odszukiwali siebie na narysowanych portretach.

         Następnie dzieci obdarowały swoich ukochanych Dziadków upominkami, wykonanymi własnoręcznie. Rodzice naszych pociech przygotowali również poczęstunek w postaci słodkości, kawy, herbaty i owoców. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólne spędzone chwile. Serdeczne podziękowania dla Rodziców, którzy pomogli w przygotowaniu przyjęcia - upiekli przepyszne ciasta, które wszystkim smakowały.

B. Lipińska, T.Wilk, J. Zientkiewicz, Cz. Szałas, M. Pawlak, A. Kornet

thumb DSC07327 thumb DSC07344
thumb DSC07352 thumb DSC07385
thumb DSC07334 thumb DSC07355
thumb DSC07357 thumb DSC07363
thumb DSC07395 thumb DSC07421