Dla Babci i Dziadka

"Pędzą wnuki ulicami

z ogromnymi laurkami.

Te laurki pełne kwiatów

są dla wszystkich Babć i Dziadków"

W styczniu są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu - to Święto Babci i Dziadka. W naszej szkole obchody tych świąt są tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez szkolnych.

W środę 22 stycznia odbyła się ta wspaniała impreza. Honorowi goście to Babcie i Dziadkowie naszych uczniów. W pięknie udekorowanej sali gimnastycznej odbyło się wspaniałe, pełne humoru przedstawienie. Dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy, a nasi uczniowie byli dumni, że przedstawienie się podobało. Każdy artysta odtwarzał swoją rolę jak mógł najlepiej. Wiele radości sprawił wszystkim konkurs, w którym Dziadkowie pozowali swoim wnuczkom do portretów, a później odszukiwali siebie na narysowanych portretach.

Następnie dzieci obdarowały swoich ukochanych Dziadków upominkami, wykonanymi własnoręcznie. Rodzice naszych pociech przygotowali również poczęstunek w postaci słodkości, kawy, herbaty i owoców. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólne spędzone chwile. Serdeczne podziękowania dla Rodziców, którzy pomogli w przygotowaniu przyjęcia - upiekli przepyszne ciasta, które wszystkim smakowały.

B. Lipińska, T.Wilk, J. Zientkiewicz, Cz. Szałas, M. Pawlak, A. Kornet

thumb DSC07327 thumb DSC07344