Uroczyste zakończenie roku szkolnego w ZSS

„Naszą ludzką siłą jest świadomość naszej słabości”… J. Twardowski

19 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2018/2019. Uroczystość rozpoczęła się przemówieniem pani dyrektor B. Tybiszewskiej. Pani dyrektor przywitała zaproszonych gości: Przewodniczącego Rady Powiatu Grójeckiego - Pana Janusza Karbowiaka, Członka Zarządu Rady Powiatu Grójeckiego - Pana Pawła Siennickiego, rodziców, nauczycieli i uczniów naszej szkoły. Następnie Przewodniczący Rady Powiatu Grójeckiego odczytał list Starosty Grójeckiego skierowany do społeczności ZSS im. ks. J. Twardowskiego, w którym Starosta podziękował Dyrekcji szkoły i gronu pedagogicznemu za wspaniałą i owocną pracę, a rodzicom i uczniom składał najserdeczniejsze życzenia i gratulacje z okazji zakończenia roku szkolnego. Po czym pani Dyrektor wraz z Przewodniczącą Rady Rodziców - Panią Bożeną Kutą-Kępką wręczyły wszystkim uczniom świadectwa, dyplomy oraz nagrody książkowe. Tym razem szczególne życzenia i gratulacje otrzymał uczeń klasy III Przysposabiającej do pracy - Michał M. Uczeń. ukończył naukę w naszej szkole, wkroczył w nowy etap dorosłego życia.

Następnie uczniowie naszej szkoły zaprezentowali krótką część artystyczną, program słowno-muzyczny, po czym Pani Dyrektor zaprosiła wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli i zaproszonych gości do wspólnego, pamiątkowego zdjęcia. Na zakończenie uroczystości Pani Barbara Tybiszewska podziękowała wszystkim zebranym za całoroczną pracę oraz życzyła miłego i bezpiecznego wypoczynku.

thumb DSC02299 thumb DSC02325
thumb DSC02328 thumb DSC02336