TEMAT: DZIEŃ NAUCZYCIELA

,,Niech poczują, że tak naprawdę to ich bardzo lubimy i podziwiamy”

UCZNIOWIE

Dnia 16.10.2018 r. w naszej szkole odbyła się nietypowa lekcja z okazji  Dnia Edukacji Narodowej, na której obecna była cała społeczność szkolna: uczniowie, nauczyciele, pozostali pracownicy oraz przedstawiciele Rady Rodziców.

Nasi artyści przygotowali zabawne, pełne humoru przedstawienie, ukazujące codzienne życie w szkole. Krótkie scenki przedstawiały w zabawny sposób wybrane lekcje. Uczniowie doskonale wcielili się w postać min. naszej pani woźnej i nauczycieli, oraz rewelacyjnie odegrali samych siebie czyli - uczniów.

Na zakończenie uczniowie piosenką i podziękowaniami wyrazili swoją wdzięczność za codzienny trud, poświęcenie i troskę o ich dobro. Wręczyli nauczycielom i pracownikom wykonane serca z podziękowaniami.

Nie zabrakło również ciepłych słów i podziękowań – kwiatów - od rodziców. Na zakończenie głos zabrała p. dyrektor, podziękowała uczniom za wspaniały występ a nauczycielom za dotychczasowe zaangażowanie, życzyła wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie.

B. Lipińska, M. Solecka, Cz. Szałas, T.Wilk

DEN2018 1 DEN2018 2