DLA BABCI I DZIADKA

to samo raduje:

nasz pocałunek, uśmiech

i słówko – dziękuję!”

W styczniu babcie i dziadkowie obchodzą swoje wielkie święto. Laurki, wierszyki, upominki, mnóstwo pozytywnych emocji i wzruszeń. Do życzeń nasi uczniowie dołączyli przedstawienie słowno- muzyczne o babcinym oddaniu i dziadkowej miłości. Czarodziejskimi słowami podziękowali za miłość i bezinteresowne oddanie „Zdradzę Wam teraz magiczne zaklęcie. Kocham Cię Babciu i zawsze tak będzie!” Oprócz scenek, które przedstawiały zainteresowania i upodobania naszych seniorów, uczniowie zaprezentowali także taniec rock and rolla w wykonaniu starszych uczniów oraz gimnastykę, którą nasze babcie ćwiczą z Ewą Chodakowską. Młodsze dzieci z autyzmem zatańczyły w kółeczku do piosenki „Droga babciu” oraz do piosenki dla dziadka. Wszystko odbywało się w przepięknej scenerii przygotowanej przez panią Anetę Standowicz. Dopełnieniem uroczystości były portrety babci i dziadka oraz laurki wykonane przez uczniów. Po inscenizacji był przygotowany przez nauczycieli i uczniów poczęstunek dla babć i dziadków.

J. Nowakowska

Apel babcia1 Apel babcia2