SPOTKANIA WIGILIJNE 22.12.2017

"Jest taki dzień, co łzy w śmiech zmienia.

Jest taka moc, co smutek w radość przemienia.

Jest taka siła co spełnia marzenia - to Święta Bożego Narodzenia”.

Okres Świąt Bożego Narodzenia to szczególny czas. Czas śpiewania kolęd, składania życzeń, spotkań, wręczania prezentów. Tradycyjnie już w okresie przedświątecznym w naszej szkole odbyły się spotkania wigilijne. Uczniowie razem z nauczycielami i rodzicami spotkali się w czwartek 22 XII b.r., po pięknym jasełkowym występie szkolnych artystów, pani dyrektor Iwona Jeżak złożyła wszystkim obecnym życzenia świąteczne. Po życzeniach i przełamaniu się opłatkiem wszyscy spotkaliśmy się przy świątecznym stole, na którym znalazły się tradycyjne wigilijne potrawy. Życzenia, kolędy, zapach choinki i wigilijnych potraw to magia świątecznego nastroju pełnego życzliwości i radości, który zapanował w naszej szkole. Aż szkoda, że wigilijny dzień jest tyko raz w roku, ale może przez to jest taki wyjątkowy.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy wszystkim najcieplejsze życzenia dobrych, pełnych radości Świąt, aby Nowy 2018 Rok przyniósł same dobre i radosne dni. By można było spełnić największe marzenia, ale przede wszystkim, by nigdy nie zabrakło tego co w życiu najważniejsze – zdrowia, miłości oraz wzajemnej życzliwości.

B. Lipińska

Wigilia2 Wigilia4A