SPOTKANIE WIGILIJNE W NOWEJ WSI

WigiliaNW5Boże Narodzenie to wspaniały czas, który spędzamy w gronie rodziny i przyjaciół. Uczniowie, rodzice, nauczyciele oraz obsługa filii nr 2 w Nowej Wsi to również jedna wielka rodzina. Dlatego razem postanowiliśmy poczuć atmosferę zbliżających się świąt i wspólnie zorganizować Wigilię.

20 grudnia o godz. 10 spotkaliśmy się wszyscy, aby podzielić się opłatkiem i złożyć życzenia. Każdy mógł skosztować potraw wigilijnych przygotowanych przez rodziców, nauczycieli i dzieci. Każdy rodzic został również obdarowany świątecznymi pierniczkami przygotowanymi przez klasę 3PP. Klasa 3GU przygotowała dla swoich rodziców w prezencie świąteczne stroiki. Uczeń naszej szkoły Michał R. przygotował nam życzenia świąteczne które odczytała wszystkim pani Dyrektor. Podczas spotkania został także zorganizowany „mini kiermasz”, na którym rodzice mogli zakupić dekoracje świąteczne przygotowane przez uczniów. Wspólnie spędzony czas umilało śpiewanie kolęd oraz serdeczne rozmowy przy wigilijnym stole.

Dziękujemy rodzicom, nauczycielom i uczniom za wkład jaki włożyli w przygotowanie uroczystości oraz za ich obecność życząc wszystkim uczestnikom zdrowych, spokojnych i radosnych świąt oraz do siego roku!

M. Trześniewska

WigiliaNW1 WigiliaNW2