BLISKO SZTUKI I KULTURY

"Przyjaciele są jak ciche anioły, które

podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać."

Mały Książę - Antoine de Saint-Exupéry

We wtorek, 12.12.2017 czterdziestu pięciu uczniów ze szkoły w Grójcu i filii w Nowej Wsi wraz z nauczycielami gościło w Gminnym Ośrodku Kultury w Tarczynie, gdzie mieliśmy przyjemność obejrzeć wspaniały spektakl w wykonaniu uczniów tarczyńskiego gimnazjum. Przedstawienie pt. „Ratunku moja Róża umiera” traktowało o przyjaźni. Nastoletni artyści w sposób wręcz profesjonalny, jak zawodowi aktorzy, pokazali nam jak cenną i ważną rzeczą w życiu każdego człowieka jest PRZYJAŹŃ, że istotne są: nie tylko pieniądze, nie majątek, nie sława, nie zachcianki lecz dobre słowo, pomoc, życzliwy uśmiech, przyjazna dłoń wyciągnięta do drugiego człowieka, do osoby potrzebującej….

Bardzo dziękujemy za zaproszenie, za wspaniałą lekcję o przyjaźni, a młodym aktorom z Gimnazjum w Tarczynie życzymy sukcesów teatralnych na wielu scenach.

B. Lipińska

spektakl1  spektakl2