SPOTKANIE ZE ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM

Dnia 06.12.2017 r. uczniów z Zespołu Szkół Specjalnych w Grójcu, odwiedził wyjątkowy gość - Święty Mikołaj. Wszystkie dzieci były pod wielkim wrażeniem jego pięknego czerwonego stroju oraz wielkiego worka wypełnionego po brzegi prezentami. Znalazły się w nim :puzzle, piłki, układanki, słodycze, oraz wiele innych upominków. Rózgi dla niegrzecznych dzieci nie były potrzebne, wszyscy bowiem wiedzą, że uczniowie z Zespołu Szkół Specjalnych są bardzo koleżeńscy, pilni w nauce oraz grzeczni dla swoich rodziców i nauczycieli. Uczniowie po otrzymaniu upominków zaśpiewali Świętemu Mikołajowi świąteczną piosenkę, oraz zrobiły sobie z nim pamiątkowe zdjęcie. Następnie dzieci pożegnały Świętego Mikołaja, który musiał ruszyć w dalszą drogę by rozdać prezenty innym grzecznym dzieciom.

A. Kosela

Mikołajki1 Mikołajki2