Piknik Rodzinny „Rodzinnie, zdrowo i na sportowo”.

W dniu 30 maja 2017 w Zespole Szkół Specjalnych odbył się Piknik Rodzinny który przebiegał pod hasłem: „Rodzinnie, zdrowo i na sportowo”. Uczniowie wraz z rodzicami i nauczycielami - jako kibice - wzięli udział w XVIII Mazowieckim Turnieju Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych, gdzie gorącym dopingiem wspierali naszą drużynę z Klubu SOKÓŁ. Emocje związane z zaciętą rywalizacją wszystkich drużyn były niesamowite. Po powrocie do szkoły na „wiernych kibiców” czekał pyszny poczęstunek i moc atrakcji. Najmłodszym uczestnikom nie zabrakło energii do zabaw na dmuchanym zamku i wspólnej zabawie przy muzyce. Rodzice i dzieci wykazali się sprawnością i umiejętnością współdziałania biorąc udział w licznych konkursach z nagrodami. Dopisała pogoda jak również dobry humor. Wszystko to sprawiło, że dzień upłynął w cudownej rodzinnej atmosferze. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i miłą zabawę, do zobaczenia za rok !

K. Klejman

Turniej1 Turniej2