WIELKANOCNE KONKURSY ROZSTRZYGNIĘTE

Pisanki, kraszanki w prześliczne wzory.

Wszystkie ubrane w piękne kolory.

W kółka, zygzaki, w kurczątka małe,

w listki i kwiatki pokryte całe.

Co roku w okresie wielkanocnym w Zespole Szkół Specjalnych w Grójcu odbywa się konkurs plastyczny w którym uczniowie ze wszystkich filii przygotowują świąteczne dekoracje. W tym roku również nie zabrakło kolorowych palm, zajączków, kurczaczków a przede wszystkim kolorowych pisanek. Jury jak zwykle miało ogromny problem w przyznaniu miejsc. I miejsce przyznano Kubie P. , II Karolince S., III miejsce Sylwii J. Wyróżnienie otrzymała klasa 1 PP.

Kolejny konkurs w którym od lat biorą udział uczniowie naszej szkoły to organizowany przez Grójecki Ośrodek Kultury konkurs "Wielkanocne inspiracje". Nasi uczniowie; Karolina S. oraz Maciej K. w tym roku otrzymali wyróżnienia. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, a pozostałym uczniom i nauczycielom zdrowych i pogodnych Świąt Wielkiej Nocy.

M. Gała

KONKURS1 KONKURS2