Wycieczka do Warki

Wycieczka2             Dnia 31.03.2017 r. uczniowie klasy Ug z Nowej Wsi wybrali się wraz z opiekunami na wycieczkę do Warki. Mieliśmy okazję odwiedzić wystawę ikon upamiętniającą 50-lecie kapłaństwa autorstwa ks. Stanisława Drąga wystawianych w Dworku na Długiej. Pisanie ikon jest pasją i modlitwą księdza.

Następnie spacerem udaliśmy się na basen. Po drodze uczniowie zostali poinstruowani jak powinni zachowywać się w wodzie. Uczniowie mieli okazję zaprezentować umiejętności pływackie. Znaleźliśmy również czas na chwilę relaksu w jacuzzi. W trakcie pobytu na basenie, widoczna była integracja grupy, co dobrze wpływa na relacje między rówieśnikami.

Czas spędzony w wodzie, umożliwił wszystkim uczestnikom wyjazdu (oprócz korzyści zdrowotnych) wiele radości i przyjemnych wrażeń. Po basenie głodni i nieco zmęczeni wodnymi szaleństwami udaliśmy się do restauracji. Każdy z nas otrzymał menu, z którego wybraliśmy ulubione danie. Najedzeni i pełni wrażeń wróciliśmy do szkoły. Czekamy z utęsknieniem na kolejny wyjazd.

E. Marszałek

Wycieczka1 Wycieczka3