„TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO” – CZYLI ZABAWA KARNAWAŁOWA W GRÓJCU

26 stycznia Zespól Szkół Specjalnych im. ks. Jana Twardowskiego zamienił się w plan popularnego programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Wszystko z okazji zabawy karnawałowej, która została zorganizowana dla uczniów filii w Grójcu i Bądkowie. Zgodnie z regułami znanego programu telewizyjnego, uczniowie i nauczyciele, przeistaczali się w ulubione gwiazdy sceny muzycznej. I tak na naszej scenie wystąpili sobowtórzy gwiazd: Artur Gadowski, Michael Jackson, Selena Gomez, Boys, Akcent, Pudzian Band, Sylwia Grzeszczak oraz Doda i Czadoman. Jury miało trudny orzech do zgryzienia, chcąc wybrać najlepszych. Po burzliwych obradach I miejsce przyznano Zbyszkowi M. jako wokaliście zespołu Pudzian Band; II miejsce przypadło Adriannie J., która wystąpiła jako Selena Gomez a IIIDominikowi D., który brawurowo wcielił się w lidera zespołu „Akcent”.

Gwiazdy bawiły się do późnych godzin popołudniowych, potem zaś w towarzystwie szoferów zostały rozwiezione do domów. Kilkorgu paparazzim udało się zrobić zdjęcia, dzięki którym możemy zobaczyć jak bawiły się prawdziwe gwiazdy.

A. Szymańska, M. Gała

ZABAWA KARNAWALOWA1 ZABAWA KARNAWALOWA3 ZABAWA KARNAWALOWA5