NAGRODA W KONKURSIE WADER - WOŹNIAK DLA ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO W NOWEJ WSI

Firma WADER - WOŹNIAK zaprosiła dzieci do wielkiego testowania swoich zabawek w ramach akcji „Sprawdzone przez przedszkolaków”. Hasłem przewodnim tegorocznej edycji było „Razem sprzątamy, Ziemi pomagamy”. W pierwszym etapie konkursu dzieci zainteresowanych placówek proszone były o wykonanie pracy plastycznej na jeden z wybranych tematów. Przedszkolaki z Nowej Wsi pod opieką pani wychowawczyni Grażyny Rutkowskiej oraz pani Agnieszki Dwornikiewicz - Piotrowskiej - inicjatora całej akcji, wykonały pracę na temat „Zabawka, którą chciałbym się bawić w przyszłości”. Wśród 20 zwycięskich placówek z całej Polski znalazła się również nasza - Zespół Szkół Specjalnych im. ks. Jana Twardowskiego - filia nr 2 w Nowej Wsi.

Do naszego oddziału przedszkolnego przysłano nagrody - zabawki o wartości ponad 1300zł netto, wśród których nie zabrakło Kuchni z akcesoriami, domku dla lalek Play House, Farmy, betoniarki, śmieciarki Gigant, przyczepy Farmer oraz 5 paczek różnorodnych klocków konstrukcyjnych. Przystępujemy do II części konkursu - Testowej, w której nasze przedszkolaki będą badały wytrzymałość zabawek oraz ich funkcjonalność. Radość dzieciaków i ich uśmiechy - bezcenne!

Agnieszka Dwornikiewicz-Piotrowska

NW-KONKURS WADER1 NW-KONKURS WADER2