Zespół Szkół Specjalnych

Wybierz kategorię :

"IV Grójecka Dycha" z reprezentacją ZSS Grójec.

"IV Grójecka Dycha" – kolejna edycja biegu ulicznego współorganizowanego przez działające przy naszej szkole Stowarzyszenie Pomocy Niepełnosprawnym BIEDRONKI, odbyła się 20.09.2014 r. Tym razem startowało sześcioro naszych reprezentantów:

- Malwina S. w biegu na 4,3 km. (2-gie miejsce);

- Anna B. w biegu na 4,3 km. (19-te miejsce);

- Szymon R. w biegu na 500 m. (4-te miejsce);

- Kacper W. w wyścigu na rolkach na 500 m. (2-gie miejsce).

Startowali również nauczyciele, pan Mirosław Nowicki w biegu na 10 km. oraz pan Grzegorz Krajewski w wyścigu na rolkach na 10 km. Gratulujemy udziału i zapraszamy na przyszłoroczną edycję tej imprezy.

Grójecki Bieg Uliczny1 Grójecki Bieg Uliczny2
Grójecki Bieg Uliczny3 Grójecki Bieg Uliczny4