Zespół Szkół Specjalnych

Wybierz kategorię :

15-19 WRZEŚNIA 2014 - WARSZTATY TANECZNE – SEROCK

w kregu

Ośmioro uczniów wraz z p. B. Lipińską i M. Solecką miało przyjemność uczestniczyć w projekcie dr B.W. Jakubczak „W KRĘGU TAŃCA“. Nasz zespół artystyczny był jednym z czterech zakwalifikowanych z całej Polski ! Ogromne to dla naszej szkoły wyróżnienie. Razem z grupami, które przyjechały z Gniezna, Gorzowa Wielkopolskiego i Legionowa pod okiem profesjonalnych instruktorów uczyliśmy się różnych tańców: afrykańskich, nowoczesnych: modern latino z elementami disco, tańców w kręgu i tańców z rekwizytami. W wolnych chwilach wychodziliśmy na spacery: na plażę, na rynek miejski, do cukierni, do sklepów.... a wieczorami znowu tańczyliśmy ale już nie na treningach tylko dyskotece. Pięć dni minęło błyskawicznie na znakomitej zabawie połączonej z integracją społeczną, wzmacnianiu samodzielności i zaradności. 19 bm. odbyła się gala finałowa. Wszystkie zespoły zaprezentowały się na scenie. Podczas gali była lokalna prasa i telewizja. Na koniec każdy z uczestników projektu otrzymał pamiątkowy dyplom. Klinknij na link patrz i tańcz! Taniec na przekór niepełnosprawności

DSCF0881 DSCF0927
DSCF1045 DSCF1067
DSCF0826 DSCF1046