Zespół Szkół Specjalnych

Wybierz kategorię :

ZAKOŃCZENIE ZAJĘĆ WCZESNEGO WSPOMAGANIA ROZWOJU MAŁEGO DZIECKA W ZESPOLE SZKÓŁ SPECJALNYCH W GRÓJCU.

Zakończenie zajęć wczesnego wspomagania rozwoju jest momentem nie tylko na podsumowanie osiągnięć edukacyjnych naszych dzieci ale również chwilą na integrację z innymi, wspólną zabawę . Każde dziecko otrzymało dyplom ukończenia zajęć oraz nagrodę książkową wręczoną przez Panią Dyrektor Ewę Mąkosę. Organizatorzy dołożyli wszelkich starań, by ten dzień był atrakcyjny nie tylko dla rodziców ale również dla dzieci. Nasze pociechy wraz z nauczycielami bawiły się przy różnych rytmach muzycznych. Podczas zabawy nie zabrakło różnych konkursów, m.in. zabawy w łapanie magnetycznych rybek, zabawy z chustą klanzy, wspólne kolorowanie wakacyjnych obrazków. Rodzice korzystając z chwili wytchnienia mogli w osobnej sali skosztować pysznych wyrobów cukierniczych. Terapeuci zapoznawali rodziców z postępami edukacyjnymi dzieci, przekazywali programy do pracy podczas wakacji, udzielali instruktażu. W trakcie zabawy wszystkim uczestnikom dopisywał wyśmienity humor. Wszystkim dzieciom życzymy wspaniałych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu !!!

wwr1 wwr 3