Zespół Szkół Specjalnych

Wybierz kategorię :

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2013/2014

      Msza Święta w kościele Miłosierdzia Bożego zapoczątkowała inaugurację zakończenia roku szkolnego. Po mszy wszyscy udaliśmy się do szkoły. Pani Dyrektor Ewa Mąkosa serdecznie powitała przybyłą na uroczystość Panią Małgorzatę Czerwińską oraz wszystkich rodziców z dziećmi. Goście obejrzeli występ naszego „Bardzo fajnego zespołu z Grójca ” i grupy Perkoz przedstawiających widowisko „Koziołek Matołek zwiedza świat”. Sądząc po owacjach   występ bardzo się podobał. Pani Dyrektor wręczyła uczniom dyplomy za 100% frekwencję wraz z nagrodami, oraz wyróżnienia za osiągnięcia dydaktyczne, edukacyjne, sportowe i muzyczne. Z wyróżnionych uczniów najbardziej dumni byli rodzice, którzy przybyli tłumnie, by obejrzeć swoje pociechy. Na zakończenie uczniowie podziękowali gronu pedagogicznemu za tak wspaniały rok szkolny. Wszystkim życzymy udanych i bezpiecznych wakacji...

Zakonczenie1 Zakonczenie2
Zakonczenie3 Zakonczenie4