Zespół Szkół Specjalnych

Wybierz kategorię :

Bal karnawałowy w ZSS w filii nr 2 w Nowej Wsi

   Bal karnawałowy, który na dobre wpisał się w kalendarium szkolnych imprez w filii nr 2 Zespołu Szkół Specjalnych w Nowej Wsi odbył się dnia 14.01.2014 r. W balu karnawałowym udział wzięli poprzebierani w ciekawe stroje uczniowie i nauczyciele naszej szkoły. Zawitała do nas Fiona, był Pirat z Karaibów, nie zabrakło też Muszkieterów, Zoora, Indianki, Dobrych Wróżek. Przyleciała też Pszczółka Maja,a porządku pilnował żołnierz.Organizatorzy dołożyli  wszelkich starań, by tego dnia sala konferencyjna za sprawą wyjątkowych  dekoracji  w postaci balonów, serpentyn oraz różnych ozdób wyglądała zjawiskowo oraz wprowadzała uczniów w wesoły nastrój zachęcający do wspólnej zabawy. Uczniowie wraz z nauczycielami bawili się przy różnych rytmach muzycznych.  Podczas zabawy nie zabrakło różnych konkursów, m.in. taniec w parach na gazecie, konkurs z balonami,czarodziejska kula, wybraliśmy też Królową i Króla Balu. W trakcie zabawy wszystkim uczestnikom dopisywał wyśmienity humor.

bal   bal2
bal3   bal1