Zespół Szkół Specjalnych

Wybierz kategorię :

KONKURS NA NAJŁADNIEJSZĄ ILUSTRACJĘ ROZSTRZYGNIĘTY !

     W grudniu szkolni plastycy wykonywali ilustrację do opowiadania: ks.J.Twardowskiego pt „W dniu świąt…” W ilustrowaniu opowiadania brali udział wszyscy chętni uczniowie ZSS w Grójcu. Ilustrację należało wykonać dowolną techniką, w dowolnej dyscyplinie plastycznej np. rysunek, malarstwo, collage. Nasi koledzy i koleżanki popisali się dużą fantazją i kreatywnością. Prace plastyczne były bardzo ciekawe i oryginalne, pełne ekspresji.

Patrząc na ilustracje można poczuć olśniewającą i nieuchwytną atmosferę nadchodzących, świątecznych dni. Ilustratorzy trafnie zobrazowali nam magię Świąt Bożego Narodzenia, tajemniczą i wzruszającą.

Zwycięzcami konkursu zostali:

I miejsce - A. Mariański

II miejsce - M. Muranowicz

III miejsce - K. Kwiatkowski

Laureatom gratulujemy sukcesu !!!

Ilustracja2   Ilustracja3

W styczniu będziemy ilustrować opowiadanie ks. J. Twardowskiego pt. : „Dla każdego coś miłego”.