Zespół Szkół Specjalnych

Wybierz kategorię :

WIGILIA W ZESPOLE SZKÓŁ SPECJALNYCH W GRÓJCU

"Jest taki dzień bardzo ciepły, choć grudniowy;
dzień, zwykły dzień, w którym gasną wszelkie spory.
Jest taki dzień, w którym radość wita wszystkich.
Dzień, który już każdy z nas zna od kołyski.
Niebo ziemi, niebu ziemia, wszcyscy wszystkim ślą życzenia." 
S.Krajewski

Spotkania opłatkowe stają się okazją do wspólnego przeżywania wyjątkowego nastroju Świąt Bożego Narodzenia. W tym roku w Zespole Szkół Specjalnych w Grójcu spotkali się przy wspólnym stole: pani dyrektor Ewa Mąkosa, rodzice, uczniowie oraz nauczyciele. W ten szczególny nastrój oczekiwania, wprowadziły nas słowa pana Marcina Gały mówiącego o miłości i radości wspólnego przeżywania przyjścia na świat Pana Jezusa. Łamaliśmy się opłatkiem, składaliśmy sobie życzenia. Uczniowie wraz z rodzicami bardzo starannie przygotowali się do wspólnej Wigilii. Ten dzień na długo pozostaje w pamięci wszystkich uczestników tej uroczystości.

wigilia1 wigilia2