Pismo w sprawie wykonywania szczepienia przeciwko SARS-CoV-2 wśród nieletnich

Szanowni Państwo,

uprzejmie prosimy o zapoznanie się z pismem Mazowieckiego Wicekuratora Oświaty o sygnaturze KOG.576.27.2021. Stosowny plik w załączeniu.

Kuratorium Oświaty w Warszawie
Al. Jerozolimskie 32

pdfList_Ministra_Zdrowia.pdf

Szanowni Państwo, informuję, że konferencja on-line dla zainteresowanych rodziców, dotycząca szczepień dzieci od 12. roku życia będzie dostępna od 3 września br. od godz. 18.00, pod linkiem: https://youtu.be/dv6RCNwlYKk

Informuję również, że od 25 sierpnia br. działa specjalny adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. na który rodzice i opiekunowie uczniów mogą wysyłać pytania związane ze szczepieniami. Na wiadomości odpowiadają specjaliści z Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

pdfpismo_-_informacja_dla_dyrektorów_szkół_-_szczepienia.pdf